• Russian
 • English
 • Ukrainian

Про нас і цей сайт


  Центр "Діалог культур XXI" - неурядова організація, яка ставить перед собою наступні цілі:

 • Сприяти розвитку діалогічного середовища в освіті

 • Розробити проект "Школа діалогу культур" (ШДК) у всіх її визначеннях

 • Побудова Школи діалогу культур

 • Пропаганда ідей Школи діалогу культур у суспільстві

 • Підтримка досліджень в рамках концепції діалогу культур, розробленої Володимиром Соломоновичем Біблером

 • Підтримка інших проектів, які просувають ідеї та практику діалогу між соціальними групами в різних галузях, наприклад, в релігії, міжнаціональних відносинах, політиці

   Напрямки нашої діяльності:

   Розробка проекту Школи діалогу культур

   Семінари

   Проекти

   Книги

   Наша робота і, зокрема, цей сайт спонсорується консалтингом Total Knowledge Total Knowledge

   Сайт функціонує, хоча він і знаходиться в стадії розробки

   Ми бажаємо зібрати тут все, що можна, з написаного Володимиром Біблером, його колегами, учнями та співрозмовниками. Ми також плануємо зібрати малодоступні роботи філософів, вчених та художників, цікавих з точки зору ідей діалогу і, взагалі, наших цілей. Ми збираємося створити тут середовище для діалогу і спільної роботи.

   Сайт, імовірно, буде працювати трьома мовами: українською, російською та англійською. Ми не обмежуємо себе цими мовами, але на інші сьогодні просто немає ресурсів. Власне, на сьогодні немає ресурсів і на те, щоб забезпечити повний переклад усіх матеріалів і на три відзначених мови. Ми намагатимемося забезпечити для початку короткі анотації. Ця робота тільки почалася.

   Якщо Ви бажаєте бути в курсі того, що відбувається в Центрі, дізнаватися про семінари, матеріали, публікації, дискусії та ін., Ви можете підписатися на нашу розсилку. Для цього достатньо надіслати листа за адресою:

   sdc-dialogues-subscribe@culturedialogue.org

   Можете почитати Архів розсилки

   Якщо у Вас є текст, який може бути нам цікавий і яким Ви готові поділитися (це може бути Ваша власна робота), будь ласка надішліть його за адресою:

   texts@culturedialogue.org

   і ми опублікуємо його на сайті.

   Дякуємо, що Ви відвідали сайт "Діалог Культур XXI". Ми сподіваємося, що Ви прийдете знову взяти участь у дискусіях та спільній роботі навколо ідей, творів і проектів.