• Russian
  • English
  • Ukrainian

Семінари Центру


Центр "Діалог культур XXI" проводить ряд семінарів у рамках філософської концепції діалогу культур В.С. Біблера, включаючи теорію і практику Школи діалогу культур.

По-перше, це - постійно діючий щотижневий семінар, розпочатий ще в 90-і рр.. Анатолієм Волинцем. У різні роки він був присвячений різним питанням, включав різних учасників і ведучих.

По-друге, це - постійний Великий семінар з теорії та практики Школи діалогу культур, що проводиться за участю колег із Москви, Харкова, Челябінська. П'ять сесій Великого семінару пройшли:

По-третє, проводяться малі семінари. Такими ми називаємо не менш важливі за тематикою семінари, що носять спорадичний характер. Деякі з них ми проводимо разом з нашими колегами з дружніх спільнот. Деякі виходять взагалі стихійно тоді, коли до нас приїжджають колеги і дружні посиденьки переростають у важливі змістовні події.

У травні 2010 р. ми провели разом з Аристотелевским суспільством, Центром св. Климента та видавництвом "Дух і літера" цікаву зустріч, що мала назву "Філософія і теологія". У продовження виникає чимало задумів.

По-четверте, є безліч цікавих подій, в яких наш Центр бере участь не як організатор, але своїми кадрами. Матеріали цих семінарів, оголошення про них та посилання будуть розміщені на окремій сторінці.