• Russian
  • English
  • Ukrainian

П'ятий Великий семінар


06/01/2009 - 10:00
06/04/2009 - 18:00
Европа/Київ

Всі матеріали семінару, починаючи з першого попереднього оголошення та закінчуючи записами сесій, будуть розміщені тут:

Матеріали П'ятого Великого семінару

Шановні колеги!

Останні подробиці по П'ятому Великому семінару.

А. Час

Початок о 10:00, 1-4-го червня.

Б. Місце

Інститут обдарованої дитини,

Вул. Салютна 11-А

Добиратися:

1) Ст. метро "Нивки", вийти в бік вул. Щербакова (якщо їхати від "Вокзальної" - по платформі наліво, і далі, до поверхні - запитувати);

2) Доїхати до Салютної (приблизно 3 зупинки, залежно від транспорту);

3) Пройти по Салютній майже до кінця (хвилин 10, за двадцятим номером, НЕ звертаючи уваги на № 11 в самому початку) - перейти Саратовську, ліворуч буде металевий паркан, спочатку зелений, потім сірий, із зірками;

4) Увійти в хвіртку, пройти праворуч від 23-го Інтернату до 4-х-поверхової будівлі справа ж;

5) Знайти двері-вхід (перші двері) в Інститут обдарованої дитини;

6) Піднятися на 4-й поверх і зателефонувати.

В. Програма

1 червня.

Будова свідомості по "самостоянню людини". Організатор і доповідач - Анатолій Волинець. Доповідь, питання, обговорення, діалоги за правилами.

2 червня.

ШДК 30 років потому, спроба ревізії (безвідносно до практики). Організатор і доповідач - Ірина Берлянд. Матеріали: "Діалог культур і школа ХХІ століття" у книзі "Школа діалогу культур. Ідеї. Досвід. Проблеми", "Основи програми", "Ах, какой воспитанный, образованный, просвещенный, культурный человек" з "Замыслов" Біблера.

3 червня.

Середньовічна культура в концепції Біблера. Організатор - Лариса Богачик-Волинець. Матеріали: все про Середньовіччя в "Замыслах", "Основах програми", у доповіді "Нравственность. Культура. Современность", в "Образt простеца ..." зі збірки "На гранях логики культуры" Біблера.

4 червня.

Середньовічна культура у своїх творах. Організатор Анатолій Ахутін запропонував невелику вступну доповідь до X книзі "Сповіді" Августина і розмова про неї. Анатолій Волинець пропонує почитати і обговорити фрагмент середньовічного фарсу.

УВАГА! Прохання до організаторів написати як вони бачать роботу семінару у своєму хронотопі, щоб знати, до чого і як готуватися, чи потрібно запастися якимись матеріалами тощо.

"Програма", як і раніше, - пропозиція, яка допускає редакцію. Так що чекаємо ідей за тематикою, повідомлень про участь і доповідях:

1) По тематиці та веденню - можна залишити коментар тут на сайті. Приватні зауваження можна надсилати Анатолію Волинцю:

av@culturedialogue.org

2) Заявки на участь, теми доповідей та ін. потрібно надсилати Ларисі Богачик-Волинець:

lbogachik@culturedialogue.org

До зв'язку і до зустрічі в Києві!

Анатолій Волинець,

Центр "Діалог культур XXI"

PS. Ми запрошуємо всіх членів спільноти надсилати свої для публікації і брати участь в обговоренні вже опублікованих на сайті текстів. Матеріали для публікації на сайті потрібно надсилати за адресою:

texts@culturedialogue.org